14/05/2017

Kompleksowa obsługa firm

  OBSŁUGA

Bezpłatnie i kompleksowo obsługujemy firmy i zakłady produkcyjne, które w wyniku prowadzonej działalności wytwarzają odpady metalowe, terminowo realizujemy zlecenia odbioru lub wymiany wstawionych pojemników.


 POJEMNIKI

Dobieramy pojemnik do potrzeb Klienta, istnieje możliwość wstawienia kilku pojemników jednocześnie na różne etapy produkcji, dysponujemy kontenerami o różnej pojemności od 0,6m 3 – 36m 3 zarówno na odpady metali nieżelaznych i żelaznych. Pojemniki opróżnianie są systemem kontenerowym w miejsce pełnego wstawiany jest pusty.

 PŁATNOŚĆ

Rozliczenia finansowe za przekazany odpad realizujemy przelewem lub gotówką

USŁUGI DLA PRODUKCJI

Cięcie plazmowe i gazowe blach, przygotowywanie półproduktów do produkcji, formatki z blach stalowych, szybka realizacja, realizowanie zleceń z własnego materiału.

 DOKUMENTY

Dostawy rozliczamy elektronicznie, cały proces obsługi szczegółowo opisany jest w umowie współpracy.

 DORADZTWO

Pomoc w zakresie spraw związanych z Ochroną Środowiska oraz związaną z tym sprawozdawczością. Zgodnie z ustawą o Ochronie Środowiska każdy przedsiębiorca, który wytwarza odpady w tym złom zobligowany jest do prowadzenia ewidencji z zastosowaniem KPO.


 BRANŻE

Obsługujemy wszystkie branże: metalowa (obróbka metali), stolarska (zakłady produkcyjne), komunalna (zakłady utylizacji odpadów) usługowa (warsztaty mechaniczne, zakłady serwisowe, salony samochodowe).