14/05/2017

Kompleksowa obsługa firm

  OBSŁUGA

Kompleksowo obsługujemy firmy i zakłady produkcyjne, które w wyniku prowadzonej działalności wytwarzają odpady metalowe, terminowo realizujemy zlecenia odbioru lub wymiany wstawionych pojemników.


 POJEMNIKI

Dobieramy pojemnik do potrzeb Klienta, istnieje możliwość wstawienia kilku pojemników jednocześnie na różne etapy produkcji, dysponujemy kontenerami o różnej pojemności od 0,6m 3 – 36m 3 zarówno na odpady metali nieżelaznych i żelaznych. Pojemniki opróżnianie są systemem kontenerowym w miejsce pełnego wstawiany jest pusty.

USŁUGI DLA PRODUKCJI

Cięcie plazmowe i gazowe blach, przygotowywanie półproduktów do produkcji, formatki z blach stalowych, szybka realizacja, realizowanie zleceń z własnego materiału.

 DOKUMENTY

Dostawy rozliczamy elektronicznie, cały proces obsługi szczegółowo opisany jest w umowie współpracy.

 DORADZTWO

Zarządzanie gospodarką odpadami w firmie, przejęcie obowiązków i nadzór nad dokumentacją środowiskową. Zarządzanie platformą BDO.  Zgodnie z ustawą o Ochronie Środowiska każdy przedsiębiorca, który wytwarza odpady zobligowany jest do prowadzenia jakościowej i ilościowej ewidencji.


 BRANŻE

Obsługujemy wszystkie branże: metalowa (obróbka metali), stolarska (zakłady produkcyjne), komunalna (zakłady utylizacji odpadów) usługowa (warsztaty mechaniczne, zakłady serwisowe, salony samochodowe).