Szybki kontakt
Zamów kontener
Szybko i wygodnie
Zamów kontener
Rodzaj zlecenia:
Rodzaj kontenera:
Dane zamawiającego:
O firmie

Poznaj nasza firmę

PAMA to firma rodzinna. Chcemy to wyraźnie podkreślić, ponieważ wartości rodzinne są dla nas istotne również w biznesie. Doceniamy naszych pracowników, dbamy o klientów i chętnie budujemy z nimi uczciwą relację. Takie podejście towarzyszy nam od zawsze. Prowadzimy biznes z ludzką twarzą — wczoraj, dziś, jutro.

shutterstock_664913131
Wczoraj
Start firmy

Start firmy to okolice roku 1992, kiedy postanowiliśmy rozpocząć działalność. Pomimo wielu przeciwności udało nam się stworzyć przedsiębiorstwo cenione za odpowiedzialność, uczciwość i profesjonalizm w działaniu. Po latach jesteśmy wdzięczni za trudne początki, ponieważ dają nam unikalną perspektywę, pozwalającą docenić to, co udało się zbudować w ciągu ponad dwudziestu pięciu lat starań.

shutterstock_81760033
Dziś
Prężnie działająca firma

Aktualnie PAMA to prężnie działająca firma, jeden z liderów branży recyklingu metali w regionie. Obsługujemy kilkaset zakładów produkcyjnych, jak również mnóstwo klientów indywidualnych. Dysponujemy własną stacją demontażu pojazdów, a przede wszystkim zespołem doświadczonych pracowników. To między innymi dzięki nim możemy wciąż poszerzać grono usatysfakcjonowanych klientów i spokojnie rozwijać zakres świadczonych usług. 

shutterstock_681206938
Jutro
Nowatorskie rozwiązania

Mówi się, że nigdy nie wiadomo, co przyniesie przyszłość. To prawda, jednak stabilny biznes musi uwzględniać plan rozwoju. Projektujemy przyszłe działania, chcąc dostarczyć klientom najwyższą wartość. Powiększamy park maszynowy, uruchamiamy kolejne, nowatorskie rozwiązania. Jesteśmy tu po to, abyś mógł skupić się na tym, co robisz najlepiej. Kwestie związane z recyklingiem metali zostaw nam. Znamy się na tym, dlatego możesz być spokojny.

PAMA BOX
Poznaj nową, rewolucyjną usługę PAMA BOX - to rozwiązanie stworzone dla mniejszych firm
Przejdź dalej
Przepraszam, film dostępny wkrótce.