Szybki kontakt
Zamów kontener
Szybko i wygodnie
Zamów kontener
Rodzaj zlecenia:
Rodzaj kontenera:
Dane zamawiającego:
Nasza oferta

Klient indywidualny

Zależy nam na naszych klientach, dlatego przygotowaliśmy przemyślaną ofertę. Jesteśmy pewni, że trafi ona w Twoje potrzeby i będzie maksymalnie pomocna. Poniżej zapoznasz się z tym, co możemy dla Ciebie zrobić.

Klient indywidualny

Skup złomu

Gwarantujemy korzystne ceny i pełną obsługę. Korzystając z naszych usług, nie musisz o nic się martwić. Możemy zaopatrzyć Cię w kontener, który po zapełnieniu odbierzemy, korzystając z pojazdu HDS (Hydrauliczny Dźwig Samochodowy). W razie potrzeby możemy też wysłać pracownika, który na miejscu potnie złom. Rozładunkiem zajmiemy się od razu po procesie ważenia. Szybko, odpowiedzialnie i bezproblemowo. To nie wszystko - jeśli dysponujesz większą ilością złomu, możesz negocjować cenę, wystarczy, że napiszesz do nas. Zapewniamy płatność zawsze na czas. Poniżej znajdziesz aktualny cennik i pamiętaj — w razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.

scrap1@2x

Cennik - najważniejsze pozycje

Rodzaj złomu Cena zł/t
Złom stalowy W2, wsad, gruby 900
Złom stalowy N10, blacha 700
Złom żeliwny ZZ1 950

Kasacja pojazdów

Nowoczesna stacja demontażu pojazdów, którą dysponujemy, pozwala nam działać szybko i wydajnie. Przyjmujemy pojazdy powypadkowe, zużyte, niesprawne — m.in. samochody ciężarowe. Oferujemy bardzo atrakcyjne stawki. Co ważne, daleko nam do magazynu części samochodowych. Mamy zdecydowanie inne podejście. Stawiamy na odzysk surowców z pojazdów, podzespoły sprzedając na bieżąco, niejako przy okazji.

 

Jeśli chcesz sprawdzić, ile waży Twój pojazd — znajdziesz tę informację na ostatniej stronie dowodu rejestracyjnego pod literą G.

 

Poniższa wycena dotyczy pojazdu kompletnego z akumulatorem, katalizatorem, elementami silnika, etc.

Koszty odbioru w wysokości 100 zł dotyczą obszaru w promieniu 50km (100km w 2 strony).

Formularz wyceny

Podaj masę własną pojazdu:
Czy mamy odebrać:
Za pojazd otrzymasz:
0

Pamiętaj też, że aby przystąpić do procesu kasacji na miejscu powinien być obecny właściciel lub osoba przez niego upoważniona wraz z dowodem osobistym. Twój pojazd musi mieć czytelny nr VIN. Poza tym potrzebujesz również:

 • dowodu rejestracyjnego (jeżeli pojazd nie został przerejestrowany, potrzebne będą umowy kupna-sprzedaży z zachowaną ciągłością);
 • karty pojazdu (jeśli była wydana);
 • tablic rejestracyjnych.

 

Uwaga — w przypadku kasacji pojazdu, przysługuje Ci zwrot nadpłaconej składki ubezpieczeniowej OC. Co więcej, nie dość, że pozbędziesz się problemu, to jeszcze dostaniesz pieniądze od nas. Lepiej być nie może!

Skup katalizatorów

Nie wiesz, co zrobić ze zużytym katalizatorem lub filtrem cząstek stałych DPF? Wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Posiadamy bazę ponad 8000 modeli katalizatorów, dysponujemy spektrometrem do analizy ceramiki. Pomiary przeprowadzamy na własny koszt. W każdym aspekcie chcemy wyjść naszym klientom naprzeciw. Z tego powodu umożliwiamy dokonanie sprzedaży drogą internetową — wyceniając, a po dostawie podzespołów, przelewając należność na wskazane konto. Szybko i bezpiecznie. Zadzwoń, a dowiesz się wszystkiego, co ważne.

Skup_katalizatorów

Skup stali narzędziowej

Stal szybkotnąca HSS to inaczej stal narzędziowa, którą wykorzystuje się do produkcji narzędzi przeznaczonych do skrawania. Są one niezwykle twarde i odporne na wysoką temperaturę. Występuje ona m.in. pod postacią:

 • wierteł,
 • ostrzy,
 • noży tokarskich,
 • frezów,
 • gwintowników,
 • rozwiertaków,
 • pił,
 • brzeszczotów
 • węglika spiekanego.

 

Skupujemy stal narzędziową pod każdą postacią. Samodzielnie segregujemy i analizujemy ją, korzystając ze spektrometru XRF. Zadzwoń, a przedstawimy Ci szczegóły. Jednego możesz być pewny — działamy kompleksowo, dlatego o nic nie musisz się martwić.