Szybki kontakt
Zamów kontener
Szybko i wygodnie
Zamów kontener
Rodzaj zlecenia:
Rodzaj kontenera:
Dane zamawiającego:
Nasza oferta

Klient indywidualny

Zależy nam na naszych klientach, dlatego przygotowaliśmy przemyślaną ofertę. Jesteśmy pewni, że trafi ona w Twoje potrzeby i będzie maksymalnie pomocna. Poniżej zapoznasz się z tym, co możemy dla Ciebie zrobić.

Klient indywidualny

Kasacja pojazdów

Nowoczesna stacja demontażu pojazdów, którą dysponujemy, pozwala nam działać szybko i wydajnie. Przyjmujemy pojazdy powypadkowe, zużyte, niesprawne — m.in. samochody ciężarowe. Oferujemy bardzo atrakcyjne stawki. Co ważne, daleko nam do magazynu części samochodowych. Mamy zdecydowanie inne podejście. Stawiamy na odzysk surowców z pojazdów, podzespoły sprzedając na bieżąco, niejako przy okazji.

 

Jeśli chcesz sprawdzić, ile waży Twój pojazd — znajdziesz tę informację na ostatniej stronie dowodu rejestracyjnego pod literą G.

Formularz wyceny

Podaj masę własną pojazdu:
Czy mamy odebrać:
Za pojazd otrzymasz:
0

Pamiętaj też, że aby przystąpić do procesu kasacji na miejscu powinien być obecny właściciel lub osoba przez niego upoważniona wraz z dowodem osobistym. Twój pojazd musi mieć czytelny nr VIN. Poza tym potrzebujesz również:

  • dowodu rejestracyjnego (jeżeli pojazd nie został przerejestrowany, potrzebne będą umowy kupna-sprzedaży z zachowaną ciągłością);
  • karty pojazdu (jeśli była wydana);
  • tablic rejestracyjnych.

 

Uwaga — w przypadku kasacji pojazdu, przysługuje Ci zwrot nadpłaconej składki ubezpieczeniowej OC. Co więcej, nie dość, że pozbędziesz się problemu, to jeszcze dostaniesz pieniądze od nas. Lepiej być nie może!