Szybki kontakt
Zamów kontener
Szybko i wygodnie
Zamów kontener
Rodzaj zlecenia:
Rodzaj kontenera:
Dane zamawiającego:
Nasza oferta

Klient biznesowy

Tworząc ofertę dla partnerów biznesowych, chcieliśmy dotrzeć zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i tych mniejszych, które często mają problem z wyborem odpowiedniej oferty recyklingu metali. Przygotowaliśmy nowoczesne rozwiązania dopasowane do potrzeb wszystkich kontrahentów. Zadbaliśmy też o przejrzystość współpracy — nasze auta są wyposażone w system GPS, a ważenie złomu jest nagrywane. Stawiamy na uczciwość i partnerstwo, bo tak według nas powinien wyglądać nowoczesny biznes.

Klient biznesowy

Doradztwo i obsługa BDO

Zajmujemy się również doradztwem. Przejmiemy wszelkie obowiązki środowiskowe wymagane przez prawo. Pamiętaj — obsługa Bazy Danych Odpadowych (BDO) w kontekście Twojej firmy i generowanych przez nią odpadów nie musi być kłopotliwa.

 

Obsługujemy firmy m.in. z sektora obróbki metali, produkcji opakowań, produkcji okien, budowlanego, ale też z branży medycznej, energetycznej, czy złomowej. Również Stacje Demontażu Pojazdów znajdą w nas rzetelnego partnera.

 

Zajmiemy się obsługą BDO m. in.:

  • rejestracją firm,
  • wystawianiem KPO, prowadzeniem całej ewidencji,
  • przygotowywaniem sprawozdań.

 

Jednym słowem, stawiamy na kompleksowość oraz maksymalne wsparcie. Pomożemy w wybraniu optymalnych rozwiązań, które będą najbardziej opłacalne dla Twojej firmy. Dzięki temu będziesz mógł skupić się na tym, co dla Ciebie ważne. To nie tylko oszczędność czasu, ale także gwarancja obowiązków zrealizowanych zgodnie z aktualnymi przepisami.

 

Jesteś zainteresowany obsługą? Skorzystaj z e-formularza i zamów ofertę ZAMAWIAM OFERTĘ

bdo@2x