Szybki kontakt
Zamów kontener
Szybko i wygodnie
Zamów kontener
Rodzaj zlecenia:
Rodzaj kontenera:
Dane zamawiającego:
Nasza oferta

Klient biznesowy

Tworząc ofertę dla partnerów biznesowych, chcieliśmy dotrzeć zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i tych mniejszych, które często mają problem z wyborem odpowiedniej oferty recyklingu metali. Przygotowaliśmy nowoczesne rozwiązania dopasowane do potrzeb wszystkich kontrahentów. Zadbaliśmy też o przejrzystość współpracy — nasze auta są wyposażone w system GPS, a ważenie złomu jest nagrywane. Stawiamy na uczciwość i partnerstwo, bo tak według nas powinien wyglądać nowoczesny biznes.

Klient biznesowy

Obsługa firm

Szukasz rozwiązania z zakresu recyklingu metali, które odciąży Twoją firmę? Doskonale trafiłeś. Oferujemy pełną obsługę przedsiębiorstw — od dostarczenia darmowego kontenera przez odbiór złomu, aż po prowadzenie ewidencji i zgłoszenie do BDO. Zadzwoń, a przedstawimy Ci szczegóły. Możesz nam zaufać, jesteś w dobrych rękach.

 

 

 

 • 01. Oferta dopasowana do Twoich potrzeb
  Naszym priorytetowym założeniem jest poznanie potrzeb klienta, analizujemy jego problemy, dopasowujemy nasze rozwiązania tak, aby cały proces gospodarowania odpadami był optymalny. Dbamy o kwestie logistyki odpadu wewnątrz zakładu, od miejsca wytworzenia do miejsca magazynowania. Dysponujemy pojemnikami o różnej pojemności oraz przeznaczeniu.
 • 02. Elastyczność i szybka realizacja
  Błyskawicznie reagujemy na potrzeby klienta w kwestiach terminu, godzin odbioru, kolejnych kontenerów. Oferujemy pełne wsparcie w sytuacjach specjalnych takich jak likwidacja środków trwałych, demontaże linii produkcyjnych itp.
 • 03. Zarządzanie gospodarką odpadami
  Jeden Odbiorca – wszystkie odpady. To my zajmujemy się zagospodarowaniem wytworzonych przez Państwo odpadów. Pozwala to na optymalizację Waszych zasobów. Oszczędzacie czas i przede wszystkim finanse. Nasz konsultant dedykowany do obsługi Państwa firmy wszystkim się zajmie.
 • 04. Rzetelna wycena
  Na bieżąco monitorujemy rynek odpadów. Znajomość rynku pozwala nam na przygotowanie w każdej chwili najkorzystniejszej oferty.
 • 05. Wsparcie BDO
  Możemy przejąć obsługę platformy BDO oraz rejestrować wszystkie wymagane czynności. Po przekazaniu uprawnień prowadzimy ewidencję odpadów, wystawiamy KPO, sporządzamy sprawozdania. Przejmujemy obowiązki i odpowiedzialność.
 • 06.  Audyt środowiskowy i doradztwo
  Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem środowiskowym, na życzenie klienta możemy przeprowadzić audyt określający obowiązki wynikające z przepisów ochrony środowiska. Pomagamy  w adaptacji działań i procesów zachodzących w przedsiębiorstwie do zaleceń określonych w audycie.
 • 07. Mailing środowiskowy
  Na bieżąco informujemy o terminach i obowiązkach związanych z ochroną środowiska. Dodatkowo przekazujemy informacje o przyszłych projektach i planowanych zmianach prawnych dotyczących Państwa działalności.
 • 08. Pełen monitoring procesu
  Nasz system obsługi jest bardzo przejrzysty, pojazdy wyposażone są w systemy GPS, kierowcy dysponują tabletami do obsługi BDO, plac oraz waga samochodowa, na której odbywa się ważenie, jest pod stałym nadzorem nowoczesnych kamer. W każdej chwili możemy odtworzyć przejazd kierowcy oraz proces ważenia.