Szybki kontakt
Zamów kontener
Szybko i wygodnie
Zamów kontener
Rodzaj zlecenia:
Rodzaj kontenera:
Dane zamawiającego:
Nasza oferta

Klient biznesowy

Tworząc ofertę dla partnerów biznesowych, chcieliśmy dotrzeć zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i tych mniejszych, które często mają problem z wyborem odpowiedniej oferty recyklingu metali. Przygotowaliśmy nowoczesne rozwiązania dopasowane do potrzeb wszystkich kontrahentów. Zadbaliśmy też o przejrzystość współpracy — nasze auta są wyposażone w system GPS, a ważenie złomu jest nagrywane. Stawiamy na uczciwość i partnerstwo, bo tak według nas powinien wyglądać nowoczesny biznes.

Klient biznesowy

Punkty skupu złomu

Przygotowaliśmy ofertę współpracy dla punktów skupu złomu. Głęboko wierzymy, że pozwoli ona nawiązać partnerskie relacje z wieloma przedsiębiorstwami. Jej główne atuty to przede wszystkim:

  • atrakcyjne warunki odbioru złomu poprodukcyjnego, konstrukcyjnego i żeliwnego,
  • korzystne ceny,
  • bezpłatny odbiór,
  • szybka płatność,
  • kontener dostarczany na stałe (mulda 7m3, od pięciu do sześciu ton).

 

W grę wchodzi również możliwość współpracy w kontekście realizacji Twoich zleceń. Umieścimy kontener pod wskazanym adresem, a także odbierzemy go, gdy zostanie zapełniony.

 

Co istotne, kontener kołyska, jaki proponujemy mniejszym punktom, zajmuje naprawdę niewiele miejsca. Dzięki temu niezależnie od przestrzeni, którą dysponujesz, możesz mieć pewność, że nie będzie on stanowił przeszkody.

 

Zainteresowane firmy zapraszamy do kontaktu.

4@2xIMG_0566@2xIMG_2289@2x