Szybki kontakt
Zamów kontener
Szybko i wygodnie
Zamów kontener
Rodzaj zlecenia:
Rodzaj kontenera:
Dane zamawiającego:
Nasza oferta

Klient biznesowy

Tworząc ofertę dla partnerów biznesowych, chcieliśmy dotrzeć zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i tych mniejszych, które często mają problem z wyborem odpowiedniej oferty recyklingu metali. Przygotowaliśmy nowoczesne rozwiązania dopasowane do potrzeb wszystkich kontrahentów. Zadbaliśmy też o przejrzystość współpracy — nasze auta są wyposażone w system GPS, a ważenie złomu jest nagrywane. Stawiamy na uczciwość i partnerstwo, bo tak według nas powinien wyglądać nowoczesny biznes.

Klient biznesowy

Demontaże instalacji

Demontaż ciężkich konstrukcji może być nie lada wyzwaniem. Na szczęście mamy doświadczenie w tego rodzaju pracach i chętnie zajmiemy się nimi w Twojej firmie. Działamy skutecznie, ale przede wszystkim odpowiedzialnie, dbając o bezpieczeństwo.

 

Demontujemy m.in.:

  • linie produkcyjne,
  • maszyny ciężkie,
  • suwnice.

 

Do tej pory udało nam się zrealizować masę naprawdę trudnych projektów. Działając, bierzemy pod uwagę ciągłość pracy zakładu oraz pozostałe potrzeby klienta. Co ważne, po zakończeniu prac odkupimy powstały w ich wyniku złom. Nie musisz o nic się martwić.

demontaz1@2xComponent 111 – 1@2xdemontaz2@2xdemontaze_inst (2)@2xdemontaze_inst (5)@2xdemontaze_inst (3)@2xdemontaze_inst (6)@2xdemontaze_inst (7)@2x