Szybki kontakt
Zamów kontener
Szybko i wygodnie
Zamów kontener
Rodzaj zlecenia:
Rodzaj kontenera:
Dane zamawiającego:
Nasza oferta

Klient biznesowy

Tworząc ofertę dla partnerów biznesowych, chcieliśmy dotrzeć zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i tych mniejszych, które często mają problem z wyborem odpowiedniej oferty recyklingu metali. Przygotowaliśmy nowoczesne rozwiązania dopasowane do potrzeb wszystkich kontrahentów. Zadbaliśmy też o przejrzystość współpracy — nasze auta są wyposażone w system GPS, a ważenie złomu jest nagrywane. Stawiamy na uczciwość i partnerstwo, bo tak według nas powinien wyglądać nowoczesny biznes.

Klient biznesowy

Zakup złomu

Skup złomu to pierwszy krok w procesie recyklingu metali. Wystarczy, że zamówisz kontener, a my zajmiemy się resztą. Współpracujemy z firmami działającymi we wszystkich sektorach, jak też z przedsiębiorstwami złomowymi. Gwarantujemy pełne wsparcie na przejrzystych, partnerskich zasadach.

 

Skupujemy złom:

  • żeliwny,
  • poprodukcyjny,
  • konstrukcyjny,
  • stalowy.

 

Warto pamiętać, że specjalizujemy się m.in. w przerabianiu gabarytów żeliwnych, stalowych i stopowych. Maszyny żeliwne, korpusy, balasty — to przykład części, dla których przygotowaliśmy wyjątkowo korzystną ofertę. Kupujemy także silniki samochodowe. Naszym klientom zapewniamy rzetelną, transparentną klasyfikację, szybką płatność oraz współpracę na wielu płaszczyznach (transakcje wiązane).

20190930_081549526_iOS@2xIMG_1189@2xIMG_1697@2xscrap1@2x